DUYSEL; kulak kalıbı malzemeleri üreticisi DREVE, gözlük tipi kemik yolu ve hava yolu işitme cihazı üreticisi BRUCKHOFF, gırtlak konuşma cihazı üreticisi AMPLİCORD, DURACELL ACTİVAİR ve VARTA POWERONE işitme cihazı pillerinin Türkiye Satış Temsilcisi, Türkiye Dağıtımcısıdır.

Odyolojik

Değerlendirme

İşitme Cihazı Satış ve Uygulama

Kulak Kalıbı

Teknik Servis

ÇOK YÖNLÜ HIZMET

DOĞRU TANI

ÖNCE İNSAN

ÇOK YÖNLÜ HİZMET

DUYSEL’in hizmetleri, birbirini tamamlayıcı şekilde ve çok yönlü olarak organize edilmiştir. Odyolojik tanı, işitme uzmanları tarafından konulmaktadır. İşitme cihazı denemelerinde, dünyadaki bilimsel ve teknolojik yenilikler takip edilmektedir. Kalıp ve tamir atölyeleri hızlı ve ekonomik çalışmaktadır.

DOĞRU TANI

İşitme kaybında tanısal değerlendirmenin doğru yapılması çok önemlidir. Tanının yanlış konulması veya tanı konmadan işitme cihazı uygulanması, işitme kayıplı insanı hem sağlık hem de ekonomik açıdan mağdur edecektir.

ÖNCE İNSAN

DUYSEL, işitme kayıplıya “müşteri” değil, insan olarak bakar. Kişinin çözülmesi gereken bir derdi olduğunu; bu dertten kurtulmak için bilgili ve becerikli bir uzmana, işine yarar bir cihaza ve destek almasıgereken güvenilir bir kuruma ihtiyaç duyduğunu bilir.

MERKEZ

Sağlık Sokak, Opera Han 25 / 16-17
(The Marmara Oteli Yanı) 34437 Taksim - İSTANBUL

+90 (216) 330 58 31
+90 (216) 330 47 95

KADIKÖY ŞUBESİ

Caferağa Mah. Canan Sokak Azeri Apt. No:51/A
(Süreyya Opera binası arkasındaki sokak) Kadıköy - İSTANBUL

+90 (216) 330 58 31
+90 (216) 330 47 95

ANASAYFA

HAKKIMIZDA

HİZMETLERİMİZ

ÜRÜNLER

İŞİTME KAYBI

© 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR

İŞİTME CİHAZI

İLETİŞİM